14 січня 2017 р. в українській школі «Мрія» м. Барселона пройшла перша в цьому році педагогічна рада. Головними спікерами наради були директор школи – Світлана Василівна Школьна та заступник директора – Світлана Теодозівна Румак.

С.Т. РУМАК проаналізувала виконання плану роботи школи за вересень- грудень 2016 р. та повідомила план заходів школи на поточний рік.

С.В. ШКОЛЬНА ознайомила вчителів школи з листом «Про рекомендації ЗНЗ «Міжнародна українська школа» щодо порядку проведення семестрового оцінювання за підсумками І семестру 2016/2017 н.р.», пояснила кожен етап проведення семестрового оцінювання, в якому вигляді будуть проведені роботи та повідомила про розклад написання контрольних робіт в ЗУНЗ.1