Наші четверокласники.

Хочемо познайомити вас з молодшими майбутніми «випускниками», які в цьому році закінчують останній клас в початковій школі. П’ять років тому вони прийшли в нульовий клас МУШ «Мрія». З того часу вони дуже змінилися, виросли. Вони все ще залишаються непосидючими, але дуже дружніми. Протягом цих років навчання їхнє число змінювалось, але на сьогоднішній день в класі 14 учнів. Не дивлячись на те, що майже половина з них народились в Іспанії, вони люблять Україну і поважають українські традиції, люблять співати українські пісні і танцювати українські танці.

Усі четверокласники талановиті і творчі, беруть участь у концертах, конкурсах чи змаганнях. Сьогодні вони готуються до виступу, До Дня Святого Миколая.