Урок історії України

19 листопада 2016 в 10-му класі пройшов урок історії України на тему «4 універсали Центральної ради».

Головною метою уроку було визначити, як і за яких обставин була проголошена автономія України, розкрити зміст 4-х Універсалів та їх історичне значення, і головне – виховувати в учнів патріотичні почуття.

На початку уроку учні мали змогу показати свої знання, відповідаючи на запитання вчителя: За яких обставин була утворена Українська Центральна Рада? Якою була мета її діяльності? Який був склад ЦР та її видатні діячі? Який статус мала ЦР? Чим можна пояснити, що в роки Української революції в Україні переважали автономістські, а не самостійницькі настрої в національному русі? і т.д. Також було згадано події березня 1917 року в Україні.
001
На основі нової інформації, якою ділилась вчитель, учні порівнювали різні погляди щодо діяльності УЦР та висловлювали власну позицію з цього питання. Також було  складенохарактеристики та політичні портрети видатних діячів української революції.
003

Десятикласники визначали хронологічну послідовність подій Української революції та характеризували взаємовідносини ЦР та ТУ.
002
Наприкінці уроку 10-тикласники змогли проаналізувати зміст всіх універсалів, визначити та порівняти їх головні ідеї.
004