Вибори Президента шкільного учнівського самоврядування

В продовж жовтень цього року, на території школи проводилась підготовка до виборів президента учнівського самоврядування.

Серед представлених кандидатів: Соломкін Денис 8 клас, Лопес Данило 8 клас, Федерляйн Богдана 9 клас, Ангеловський Коля 11 клас.

Під час агітації кандидати у Президенти проводили зустрічі з виборцями, підготували передвиборчі програми діяльності, активно агітували проголосувати саме за них.

5 листопада 2016 р. було проведено анонімне голосування з учнями нашої школи. Всього голосувало 62 учня (5-11 класи).  Президентом учнівського самоврядування стала учениця 9 класу Федерляйн Богдана, за яку проголосували 59,7% виборців, далі Ангеловський Коля – 20,9%, Лопес Данило 17,4%, Соломкін Денис – 2%.

12 листопада 2016 р. відбулася інавгурація президента шкільного учнівського врядування Федерляйн Богдани, яку привітали директор школи – Школьна Світлана Василівна, та заступник директора – Румак Світлана Теодозівна.

Президент шкільного учнівського самоврядування присягнулась, що буде вірно служити учням та колективу школи, зміцнювати авторитет школи, охороняти права та інтереси учнів школи, гідно нести звання Президента Учнівського самоврядування, сумлінно виконувати свої обов’язки.

Разом з президентом, було обрано і вірних помічників президентської команди. Кожен з них посяде своє місце в шкільній раді і з гідністю відстоюватиме інтереси шкільної родини.

Отже вітаємо молоду команду!