Географічні координати

Якщо людина хоче подорожувати, то їй потрібно хоча б розуміти куди рухатись і в який пункт потрапити. Для цього існують карти, які мають масштаб і визначають географічні координати об`єктів. Це робиться для людської зручності. Однак, ще краще дорогу підкажуть географічні координати. Що це таке? Це умовні лінії, які нанесені на карту та в реальній місцевості їх не знайти.

Саме сьогодні (5 листопада 2016р.) на цю тему учні 6-го класу говорили на уроці географії.

На теоретичній частині уроку учні розповідали про полюси Землі, де вони розміщені, про докази кулястої форми Землі, та ін..

1На практичній частині уроку, 6-ки працювали з атласами. Вони навчилися знаходити географічні координати об’єктів і навпаки, об’єкти за географічними координатами. Також познайомилися з такими поняттями , як « географічна широта» , «географічна довгота» та «географічні координати».