Урок хімії в 9-му класі.

В суботу (29 жовтня 2016 р.) було проведено урок-перевірка пройденого матеріалу по хімії, за темою: «Типи хімічних реакцій».

Цей розділ має важливе практичне значення. Більшість виробництв хімічної, фармацевтичної, металургійної, нафтохімічної, харчової, текстильної та інших галузей промисловості базуються на хімічних реакціях. А також хімічні реакції відбуваються в живих організмах, які є великою біолабораторією.

Метою уроку було повторення і  узагальнення  знань про хімічні реакції і вдосконалення вміння учнів писати рівняння хімічних реакцій та класифікувати їх за різними ознаками.

Дев’ятикласники показали свої знання за минулі уроки, відповідаючи на теоретичні запитання: За якими ознаками класифікуються хімічні реакції? Які типи реакцій існують за зміною числа реагентів і продуктів реакції, та їх складом? Дайте визначення кожному типу реакцій, і т.д.

На практичній частині уроку, учні були поділені на команди. Кожній команді треба було скласти реагенти, що вступили в реакції та відповідні їм продукти реакції. Кожній складеній реакції підібрати відповідно типу реакції за різними ознаками: реакція розкладу, заміщення, обміну, сполучення чи окисно-відновна.

З метою уроку учні справились добре.

Отже людина щаслива тоді, коли вона задоволена, а наші учні та вчителі завжди отримують задоволення від роботи.